آئین یادبود مرحوم اسماعیل جلیله وند کوهنورد ارزنده ملاردی برگزار شد

Array چاپ Array

میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 

آئین یادبود مرحوم اسماعیل جلیله وند کوهنورد توانمند ملاردی که در حادثه دلخراش ریزش بهمن در کلکچال جان خود را از دست داده بود در سالن شهید طحانی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان،روز چهارشنبه مورخ 17 دی ماه 99؛آئین یادبودی بمناسبت درگذشت مرحوم اسماعیل جلیله وند کوهنورد توانمند ملاردی که در حادثه دلخراش ریزش بهمن در کلکچال جان خود را از دست داد، با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسینی نوری امام جمعه محترم،سرهنگ جهانی نژاد فرماندهی ناحیه سپاه ملارد،دکتر یزدان یار معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، مهندس جباری مدیر عامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملارد و رئیس هیات کوهنوردی ملارد ،صیفوری رئیس اداره ورزش بهارستان، ضابطیان رئیس اداره ورزش ملارد ،تعداد محدودی از روسای هیات های ورزشی،اعضای هیات کوهنوردی و کوهنوردان و خانواده مرحوم در سالن شهید طحانی برگزار شد.

شركت كنندگان در این مراسم با قرائت فاتحه و تلاوت قرآن كريم برای اين ورزشكار با اخلاق و مردمی و جوان ناكام از درگاه خداوند طلب آمرزش كردند. 

حاضران در مراسم همچنين با عرض تسليت به خانواده مرحوم جلیله وند كه پس از گذشت چند روز همچنان در شوك ناشی از مرگ ناگهانی فرزندشان بسر می برند ، با آنان ابراز همدردی كردند. 


در اداه این مراسم مهندس جباری رئیس هیات کوهنوردی ؛امام جمعه محترم و معاون فرماندار در خصوص اخلاق و منش پهلوانی مرحوم اسماعیل جلیله وند سخنانی را ایراد نمودند و در پایان کلیپ صعودهای مرحوم قهرمان کوهنوردی ملارد برای همنوردان و حاضرین پخش شد.

زنده‌ ياد اسماعیل جلیله وند در عمر ورزشی خويش افتخارات بسياری برای ورزش ملارد به ارمغان آورد كه از جمله میتوان صعود به قله های کازبک گرجستان، آراگاتس ارمنستان،لنین قرقیزستان،کورژنسکایا تاجیکستان،۷۶ مرتبه صعود به قله دماوند.صعود به تفتان و فتح ۳۰ قله از ۳۱ قله سیمرغ را نام برد.


آمار بازدید

تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :تعداد بازدید کـنندگـــان امروز :136
تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :تعداد بازدید کـنندگـــان دیروز :331
بازدید های کل سایت از ابتدا :بازدید های کل سایت از ابتدا :1480267

جستجو در سایت